Kontakt

Darmowa konsultacja marketingowa?

Wiemy, że trudno jest porównać do siebie oferty różnych agencji i specjalistów. Każda oferta różni się zakresem, a każdy stojący za nią zespół ma inne kompetencje i doświadczenie. Poza tym pojawia się tu dużo, często niezrozumiałego branżowego „żargonu”, który może niektórych odstraszać.

Dlatego każdego, kto jest zainteresowany transformacją swojego biznesu do domeny „digital” lub decyduje się na kolejny krok w rozwoju swojej obecności w internecie, postanowiliśmy potraktować indywidualnie.

Godzinna,  DARMOWA konsultacja marketingowa z doświadczonym Strategiem.

Oferujemy darmową konsultację marketingową w zakresie: strategi obecności marki w internecie, sprzedaży w internecie (w tym budowy sklepów, promocji sprzedaży), tworzenia serwisów internetowych,  pozycjonowania SEO i optymalizacji serwisów i sklepów.

Konsultacja taka pomoże zrozumieć nam Twoje potrzeby, a Tobie być może da więcej informacji, czy jesteśmy zespołem z którym chciałbyś, chciałabyś pracować.

Darmowe konsultacje są dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą w internecie lub planuje przenieść działania marketingowe do internetu.

Napisz do nas, to umówimy dogodną dla obu stron godzinę. Rozmowę możemy odbyć telefonicznie lub z użyciem video-chat’a (jeśli chce nam coś pokazać podczas rozmowy.)

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, kliknij tutaj »

Jarek golawski digital brands strategist ecommerce ebrandico com -

Jarek Goławski

Strateg / Head of Digital
jarek.golawski@ebrandico.com
t: +48 576 067 043

Bogusia-Bo-Golawska

Bo Goławska

Designerka / Client Service
bo.golawska@ebrandico.com
t: +48 786 130 806

Rozpocznijmy coś nowego
Say Hello!

eBrandico to usługi digital marketingowe prowadzone w ramach naszej firmy Brandico (NIP: 7262441921). Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz więc wysłać e-mail na adres hello@brandico.eu

12 + 10 =