eBrandico -

Portfolio

Mimo, że pod marką eBrandico działamy biznesowo dopiero 3 lata, to jako zespół wspieramy marki w świecie cyfrowym od ponad 15 lat. Daje nam to zasób kompetencji nie tylko w zakresie projektowania graficznego, programowania, czy znajomości UI/UX, ale także praktykę biznesową – znajomość specyfiki bardzo wielu różnych branż i kategorii produktowych. Dzięki temu współpraca z nami jest szybsza, efektywniejsza i z mniejszym zaangażowaniem po stronie zespołu Klienta. Robimy nie tylko „internety”, my przede wszystkim rozwijamy biznesy naszych Klientów. Przeczytaj o naszym ponad 15 letnim doświadczeniu tutaj.

Poniżej sprawdzisz najciekawsze projekty z ostatnich miesięcy.

 

Jarek Golawski - eBrandico - strategie digital marketing, sklepy internetowe, serwisy WordPress, SEO

Jarek Goławski

Strateg / Head of Digital
jarek.golawski@ebrandico.com
t: +48 576 067 043
Bo-Golawska

Bo Goławska

Designerka / Social Media Ninja
bo.golawska@ebrandico.com
t: +48 786 130 806
WIK Capital Staybridge Suite - langinpage

Wykonanie serwisu www (landing page)

Staybridge Suites Hotel

Landing page dedykowany kampanii sprzedażowej PPC (Google Ads) dla operatora i inwestora międzynarodowej sieci condo-hoteli Staybridge Suites. Responsywne formularze kontaktowe nie tylko wysyłają powiadomienia o nowych zgłoszeniach do Działu Sprzedaży, ale są także zintegrowane przez API z zewnętrznym systemem CRM Klienta, tak aby w automatyczny sposób aktualizować bazę klientów i zapytań ofertowych.

Projekt i wykonanie sklepu

Ambermaster Arabic

Serwis firmowy polskiego producenta wyrobów z bursztynu dedykowany na rynki arabsko-języczne. Serwis stworzony w oparciu o nasze kilkuletnie doświadczenie pracy dla klientów z tamtego regionu kulturowego (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Znając specyfikę rynku i odmienności kulturowe mogliśmy pomóc Klientowi na stworzenie dobrze przyjętego przez arabskich partnerów handlowych serwisu promującego polskie wyroby z bursztynu.

Ambermaster - serwis produktowy na rynki arabskie

Projekt banerów Google Ads

Kyriad Karkonosze – kampania PPC

Dla operatora polskiej sieci hoteli Kyriad wykonaliśmy projekty kompleksowej kampanii Goolge Ads. Na potrzeby tego typu działań marketingowych PPC w Goolge i mediach społecznościowych wykonujemy banery statyczne  i animowane w technologii HTML 5. Mamy w tym ponad 15 lat doświadczenia. Robimy to od początku istnienia reklam  Google i Facebooka. Prowadzimy też obsługę samych kampanii efektywnościowych (performance marketing)

Projekt graficzny kampania Google ADS
prowadzenie kampanii PPC Google ADS
Projekt graficzny kampania PPC
Google Ads 1080 1080 -
Heritage Of Poland official website

Projekt i wykonanie serwisu www

Heritage Of Poland Fruit Wines

Serwis polskiego producenta win owocowych produkowanych tradycyjną metodą winiarską w oparciu o stare, polskie receptury. Przykład serwisu produktowego stworzonego w oparciu o WordPress z małym budżetem, otwartego na dalszy rozwój, w tym także o rozbudowę go o sklep on-line.

Projekt i wykonanie sklepu

Warsztaty Perfum

Serwis sprzedaży warsztatów komponowania własnych perfum. Warsztaty w modelu webinarów on-line i w wersji stacjonarnej. Stworzony w oparciu o WordPress i mechanizm obsługi event’ów szkoleniowych zintegrowany z systemem płatności on-line.

Warsztaty Perfum serwis sprzedażowy

Development sklepu i e-magazynu

Loft Kulinarny – sklep

Sklep i magazyn internetowy lifestyle o tematyce związanej z rzemiosłem artystycznym młodych polskich rzemieślników. Sklep zbudowaliśmy w oparciu o WooCommerce i „customowe” szablony i procesy obsługi sprzedaży. Ze sklepem jest zintegrowany magazyn w oparciu o WordPress z niestandardową stroną główną, różnymi szablonami per kategorię artykułu i wiele innych ciekawych rozwiązań „szytych na miarę”.

loft kulinarny layers Product list -
loft kulinarny layers Product -
loft kulinarny layers koszyk2 -
loft kulinarny layers rozkwit -
loft kulinarny layers natura -
loftkulinarny-sklep_www_ebrandico_com